УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ГІМНАЗІЇ №2

Учнівське самоврядування гімназії №2 здійснює свою діяльність шляхом реалізації ряду проектів. Найуспішнішими є: «Першовереснева посмішка», «Осінній благодійний ярмарок», «Захисти зелені насадження», «Допоможи другові», «Свято 80-х», «Крокують ветерани», «Україна вишивана», «За майбутнє без СНІДу». З проектом програми «СОЦІАЛЬНО АКТИВНА МОЛОДЬ» гімназисти виступили на міському конкурсі «Як стати мером» і посіли І місце серед найкращих шкіл міста. В основу програми ввійшли міні-проекти «Створення Хмельницького молодіжного банку ідей», «Школа молодого лідера», «Зелене світло соціальній рекламі», «Хмельницький - найчистіше місто України». У програмі учнівського парламенту гімназії було окреслено низку акцій, які сприяють як подоланню стереотипів у системі взаємостосунків між дітьми різних вікових категорій, так і вихованню емпатійності, креативності мислення, формуванню умінь знайти вихід із складної ситуації (акція «Будь активним – будь позитивним»; «Культура мобільного спілкування», «Посмішка – найкращий лікар», «Україна вишивана», «Допоможи братам своїм меншим», «Спільно з Червоним Хрестом допоможемо людям», «Ми проти СНІДу», «Підтримай дитину з ВІЛ» тощо).

НАЙУСПІШНІШІ ПРЕЗИДЕНТИ ГІМНАЗІЇ №2

2009-2010 рік - Красюк Олександр

2010-2012 роки – Донюк Роман

2012-2013 рік - Кошельник Вікторія