СТИПЕНДІАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Переможці ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН України нагороджуються персональними стипендіями Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей.

 

2017-2018 н.р.

Мисан Анжеліка - переможець IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
(наставник - Осатюк Н.А.)
Авсієвич Володимир - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(наставник - Савіцький О.М.)
Шпичко Анастасія - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(наставник - Савіцький О.М.)

2016-2017 н.р.

Шпичко Анастасія - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(наставник - Савіцький О.М.)
Авсієвич Володимир - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(наставник - Савіцький О.М.)
   
Килимчук Єлізавета - переможець IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, відділення філософії та суспільствознавства
(наставник - Осатюк Н.А.)
Швець Вікторія - переможець IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, відділення літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства
(наставник - Мотрук О.С.)

2015-2016 н.р.

Шпичко Владислав - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(наставник - Савіцький О.М.)

2014-2015 н.р.

Винничук Михайло-Дмитро - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, відділення економіки
(наставники  - Карповець О.В., Чекіна Т.В.)

Грома Яна - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
(наставник - Мельницька І.І.)
Кордиш Олексій - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(наставник - Савіцький О.М.)

2013-2014 н.р.

Левчик Катерина - переможець IV етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка
(наставник - Мотрук О.С.)

Колган Вікторіяпереможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці
(наставник - Думна І.А.)
Грома Янапереможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
(наставник - Мельницька І.І.)

2012-2013 н.р.

Колган Вікторіяпереможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці
(наставник - Думна І.А.)
Савіна Вікторія - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
(наставник - Трачук В.В.)
   
Донюк Романпереможець IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, відділення комп`ютерних наук
(наставник - Савіцький О.М.)
Лукашук Оксанапереможець IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, відділення хімії та біології
(наставник - Тихонюк Н.С.)

 


2011-2012 н.р.

Мальований Костянтин - переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
(наставник - Данько В.М.)