Гуртки

ЗАПРОШУЄМО У СВІТ ТВОРЧОСТІ, ФАНТАЗІЇ ТА АКТИВНОСТІ

спортивний напрямок
  • Олімпійський гарт (волейбол) - Грисюк Юлія Петрівна
  • „Швидше, вище, сильніше” - Косинська Галина Станіславівна
  • «Козаки України» Настільний теніс - Колісецький Володимир Олександрович
  • Футбольні надії - Братченко Сергій Григорович
  • Спортивний туризм - Юзвик Світлана Володимирівна

 

 

 

 

військово-патріотичний напрямок

 

 

  • „Юні захисники України” - Данько Василь Миколайович
  • Музей Бойової Слави - Галонська Галина Тадеївна
  • Центр турботи і милосердя - Миколаєнко Наталія Феодосііївна

 

 

 

художньо-естетичний напрямок

 

 

 

  • „Дивограй” (хор старших класів) - Лакей Андрій Іванович
  • „Дзвіночки” (вокальний ансамбль середніх класів) - Лакей Андрій Іванович
  • Вокальна група «НОНА» (старші класи) - Лакей Андрій Іванович
  • Фольклорний колектив «Вербиченька» музею-театру Подільських звичаїв та традицій - Шенгілевич Світлана Геннадіївна
  • Клуб „Юний еколог” - Тихонюк Наталя Степанівна
  • Гурток „Дизайн квітів” - Думна Ірина Анатоліївна
  • Гурток „Український сувенір” - Гуменюк Наталя Вікторівна
  • Гурток «Фольклорна лялька» - Савицька Ганна Олександрівна

 

 

 

 

 

історико-краєзнавчий напрямок

 

 

 

  • Музей – театр Подільських звичаїв та обрядів - Шенгілевич Світлана Геннадіївна
  • На екскурсію до залу історії школи - Заборська Людмила Клавдіївна
  • На екскурсію до залу ЮНЕСКО - Шенгілевич Світлана Геннадіївна
  • Музей літератури рідного краю - Мотрук Олеся Станіславівна

 

 

 

 

 

гуртки громадського спрямування

 

 

 

  • Клуб „Зелена планета” - Тихонюк Наталя Степанівна
  • «Козаченьки» - Федік Жанна Леонідівна
  • Дитяча дружина „РАДІСНА” - Томчишина Тетяна Петрівна
  • Європейський клуб «Кур’єри ЮНЕСКО» - Шенгілевич Світлана Геннадіївна
  • Інтернет-центр - Савіцький Олег Миколайович

 

 

 

гуртки з формування здорового способу життя

 

 

 

  • Друзі ДАІ та ДЮП - Рехліцька Таїсія Валеріївна
  • «Служба рятунку 911» - Марцонь Оксана Григорівна
  • Юні червонохрестівці (Загін милосердя) - Бородій Наталія Іванівна
  • Клуб «Діалог» (Формування здорового способу життя) - Гуменюк Наталія Вікторівна