Щорічно за підсумками Рейтингу популярності гімназистів радою наукового гімназійного товариства «Ерудит» визначаються переможці у номінаціях: «Гордість гімназії», «Відкриття року», «Дослідник року», «Інтелект року».

 

Гордість гімназії  
Навчальний рік ПІБ учня Клас
2017-18 Авсієвич Володимир 9-Б
2016-17 Марченко Максим 9-Г
2015-16 Авсієвич Володимир 7-Б
2014-15 Карга Марина 11-А
2013-14 Винничук Михайло-Дмитро 11-Б
2012-13 Колган Вікторія 10-А
2011-12 Донюк Роман 11-А
2010-11 Деркач Євген 10-Б
2009-10 Резніков Юрій 11-В
2008-09 Резніков Юрій 10-В
2007-08 Резніков Юрій 9-Б
2006-07 Будім Ганна 11-Б
2005-06 Уткін Артем 11-А
2004-05 Власенко Юрій 11-А
Уткін Артем 10-А

 

Інтелект року  
Навчальний рік ПІБ учня Клас
2017-18 Фомюк Артем 8-Г
Ковальов Владислав 9-В
Янюк Аліна 10-Б
Федчук Олена 11-А
2016-17 Авсієвич Волождимир 8-Б
Федчук Олена 10-А
Бойко В'ячеслав 11-В
Шпичко Анастасія 11-В
2015-16 Андрушко Анастасія 10-В
Федчук Олена 9-Д
Мисан Анжеліка 10-В
2014-15 Грома Яна 11-Б
Мисан Анжеліка 9-Г
2013-14 Карга Марина 10-А
2012-13 Винничук Михайло-Дмитро 10-Б
2011-12 Лукащук Оксана 11-А
Хитрик Світлана 11-А
Матвєєв Ярослав 11-В
Винничук Михайло-Дмитро 9-В
2010-11 Глембоцький Владислав 8-Б
Кухарська Каріна 8-Б
2009-10 Футорний Петро 10-В
2008-09 Кашин Андрій 9-А
Павлова Ольга 9-Г
2007-08 Карпенко Вікторія 11-В
2006-07 Денисюк Петро 10-Б
Карвацька Інна 9-Г
Назарова Ілона 11-А
Гречаник Олеся 8-В
Каменюк Аліна 10-А
2005-06 Рудик Сергій 9-Б
Крупський Дмитро 9-Г
Заворотна Наталія 10-А
Христюк Ганна 8-В
Лапко Олена 7-Г
2004-05 Савуляк Роман 8-А

 

Дослідник року  
Навчальний рік ПІБ учня Клас
2017-18 Кондратюк Руслана 10-Б
Гошта Вікторія 10-В
Цигульов Євген 10-В
2016-17 Килимчук Єлізавета 11-В
Мисан Анжеліка 11-В
Андрушко Анастасія 11-В
2015-16 Килимчук Єлізавета 10-В
Швець Вікторія 11-Б
2014-15 Шпичко Владислав 11-А
Шулякова Ольга 11-В
2013-14 Грома Яна 10-Б
2012-13 Шиманський Михайло 11-Б
2011-12 Лукащук Ірина 11-А
Охремчук Олена 11-А
2010-11 Донюк Роман 10-А
Охремчук Олена 10-А
Карвацький Юрій 11-А
2009-10 Царенко Юрій 10-В
2008-09 Царенко Юрій 9-В
Цінько Юлія 10-А
2007-08 Супрун Ольга 8-Б
2006-07 Вальчук Рената 11-А
2004-05 Зюбрій Катерина 11-А
Гусак Катерина 11-Б

 

 

Відкриття року  
Навчальний рік ПІБ учня Клас
2017-18 Нечаєв-Сліпченко Нікіта 7-А
Ломоносова Софія 6-Б
Столярчук Юлія 5-Б
2016-17 Степанов Тарас 7-Г
Фомюк Артем 7-Г
2015-16 Марченко Максим 8-Г
Шпичко Анастасія 10-В
2014-15 Авсієвич Володимир 6-Б
Федчук Олена 8-Д
2013-14 Мисан Анжеліка 8-Г
2012-13 Шпичко Владислав 9-А
Петров Денис 7-А
Вашеняк Артем 8-А
2011-12 Грома Яна 8-Б
2010-11 Савіна Вікторія 8-Б
2009-10 Мальований Костянтин 10-Б
2008-09 Донюк Роман 8-Г
Винничук Михайло-Дмитро 6-В
2007-08 Кашин Андрій 8-А
2006-07 Резніков Юрій 8-Б
Пунда Марія 9-А
Христюк Ганна 9-В
2005-06 Денисюк Петро 9-В
Матющенко Олександр 11-А
2004-05 Власенко Анастасія 8-Г
Осадчук Юлія 10-В