May 23, 2021

Гімназійна молодь обирає здоров'я

Нещодавно у місті відбувся щорічний конкурс "Молодь обирає здоров'я". Варто зазначити, що гімназисти 10-ий рік поспіль беруть участь у конкурсі у різних номінаціях: "Фото", "Відеосюжет", "Захист проєктів", адже сьогодні говорити про здоров'я не лише важливо, а й дуже актуально. Учениці гімназії №2 Пирожок Олександра (9-Б) та Кулєшова Дарина (10-Г) вибороли почесні 2 та 3 місця у номінації "Фотографія". Церемонія нагородження відбувалася у Молодіжному Центрі нашого міста. Усі учасники конкурсу змогли ознайомитися з конкурсними роботами, переглянути відео- та соціальні ролики, поспілкуватися з однолітками з питань збереження здоров'я та подолання гаджетоманії. Тільки спільними зусиллями ми поборемо усі проблеми. Дякуємо усім нашим талановитим дітям!!!