May 19, 2021

Маленький Принц повертається

Як зазначалось вище, платформою "LearningPlanet" в партнерстві з ЮНЕСКО  та  Молодіжним фондом Екзюпері і Stories Labo було оголошено міжнародний літературний конкурс-есе «Розмова з Маленьким принцем», присвячений 120-річчю Антуана де Сент-Екзюпері. Над створенням есе працювало чимало маленьких митців. По завершенню конкурсу на гімназистів чекала приємна несподіванка: 2  есе були високо оцінені членами журі. Це есе учениці 6-г класу Григор'євої  Ксенії та учениць 9-В Флерчук Ю., Князь А. , Мельник Б., Чорна М., Кожушко С., Бандирська К... Творчим наставником гімназистів під час підготовки до конкурсу стала вчителька зарубіжної літератури Федік Жанна Леонідівна.

Весною надійшли дипломи з Франції, у яких організатори конкурсу подякували нашим гімназистам за особистий внесок у розвиток літератури й участь у конкурсі. Так тримати!