May 11, 2021

Гімназисти- учасники Всеукраїнської "ЕКО-ЕТНО-АРТ" ініціативи: креативної НЕ конференції" під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО

У  рамках проєкту "EcoEthnoEducation" та з нагоди проголошення ООН 2021 року Міжнародним роком миру та довіри, Міжнародним роком креативної економіки з метою стійкого розвитку, Міжнародним роком овочів та фруктів, а також на відзначення Міжнародного дня Матері-Землі й Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності 21-25 квітня 2021 року у м.Києві  відбулася  Всеукраїнська  "ЕКО-ЕТНО-АРТ" онлайн-ініціатива: креативна НЕ конференція ", у якій взяло участь понад 30 команд з усієї України.  Гімназія №2 як активний учасник проєкту "Асоційовані школи ЮНЕСКО" щороку бере активну участь у всіх ініціативах ЮНЕСКО, тому робота у студіях, підготовка відеороликів  англійською мовою, виконання творчих командних завдань захопило учнів  та педагогів. Креативність учнів  вразила  членів  журі, й команда гімназії №2  у складі Книр Яни, учениці 8-А класу, Вичавки Олександри, учениці 10-А класу,  та Яковленко Каріни, учениці 9-Г класу, виборола  перемогу у номінації " НАЙОРИГІНАЛЬНІША КОМАНДА".  Гімназисти працювали у трьох секціях "Екологічні настанови традиційної української культури", "ПЕЧА_КУЧА" EcoFood.Нематеріальна спадщина ЮНЕСКО", "Еко-освітній нетворкінг в умовах карантину. Ініціативи.Ідея. Челенджі". Також  гімназисти борали участь у інтерактивній онлайн-вітальні "Відкритий мікрофон", висловлюючи свої думки щодо подолання екологічної кризи та важливості вивчення історичної спадщини України. Варто зазначити, що команду гімназистів до конференції готували креативні вчителі: Заклевська О.І., Степанова О.В., Миколаєнко Н.Ф., Троцюк Т.А.

Вітаємо креативних гімназистів  і зичимо подальших успіхів!!!