Feb 12, 2024

22 січня 2024 року до Дня Соборності України, пройшла робоча Конференція за участі усіх керівників учнівського самоврядування Хмельницької МТГ, у якій взяла участь президентка ліцею Книр Яна. Яна є учасницею однієї з комісій Молодіжної ради.

✔️ Резонуємо про досягнення мети заходу: налагодження співпраці між представниками органів учнівського самоврядування, обміну досвідом, обговорення актуальних питань УС, долучення учнівської молоді до розвитку молодіжної політики Хмельницької МТГ, формування у них активної громадянсько-патріотичної життєвої позиції та створення комунікативної платформи для реалізації молодіжних ініціатив соціальної дії.

📌 Захід реалізовано Молодіжною радою Хмельницького спільно з Департаментом освіти та науки ХМР, за підтримки Управління молоді та спорту ХМР та керуючої справами виконавчого комітету ХМР.