Mar 31, 2021

Край, у якому я живу буду прославляти

Нещодавно відбувся обласний культурно-мистецький краєзнавчий конкурс екскурсоводів  "Край, у якому я живу". Юні дослідники-екскурсоводи повинні були підготувати описові екскурсії пришкільних музеїв і виступити з невеличкою презентацією музею перед вельмишановним журі. Особливістю роботи було те, що відеопрезентація мала стати візитівкою не лише музею, а й усього освітнього закладу, що вимагало ретельної підготовки та творчого задуму конкурсантів. Варто зазначити, що у гімназії функціонують три музеї: Зразковий музей Бойової Слави (керівник Полякова Г.Т.), оновлений у 2014 році; Зразковий музей-театр подільських звичаїв та традицій (керівник Лакей А.І), музей історії гімназії (керівник Рожкова О.П.). Участь у конкурсі  взяли екскурсоводи двох музеїв, відповідно до Положення про напрями роботи. Юні екскурсоводи Чуча Анна, учениця 10-Б класу,  та Кострубська Валерія, учениця 11-Б класу,  гідно представили роботу музеїв на конкурсі  й  навіть здобули перемогу. Так, Чуча Анна посіла ІІ місце на обласному конкурсі, презентуючи діяльність музею Бойової Слави, а Кострубська Валерія отримала звання лауреата конкурсу, представляючи роботу музею історії гімназії!

Дякуємо керівникам музеїв Поляковій Г.Т. та Рожковій О.П. за підготовку екскурсоводів!