Новини гімназії №2

Mar 03, 2021

Зима, що нас змінила

День пам'яті Героїв Небесної Сотні - це роковини нового літочислення в історії українського народу, адже та зима 2014 року змінила кожного. Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світових війн.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. 

У гімназії №2 пройшла низка заходів до Дня Героїв Небесної Сотні: Уроки Пам’яті, уроки відеолекторії, уроки-презентації до знаменної дати,  урок-читання військово-патріотичних віршів.  Учні-активісти  провели експрес-інформацію для гімназистів  5-7 класів про події на Майдані. Юні художники підготували  виставку плакатів «Зима, що нас змінила», а бібліотечний актив – виставку літератури. Також у гімназії відбулася тиха акція до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятаймо про Майдан!

Автор: Томчишина Т.П.