Новини гімназії №2

Aug 04, 2023

Урочистості з нагоди вручення Свідоцтв про повну загальну середню освіту

Урочистості з нагоди вручення Свідоцтв про повну загальну середню освіту відбулися в гімназії №2.

Покликання на усі світлини (їх 299): https://drive.google.com/.../1dyRLJVccLbtbP1Z8O3-OpK...

Сьогодні випускники стоять на перехресті нового виміру і отримують Свідоцтво про завершення навчання.

На календарі 24 червня 2023 року, а це 486 день українського супротиву у боротьбі за свою Незалежність. Це великий прояв патріотизму, любові до України, багатогранності народу, його традицій та гордості за свою національну приналежність. На жаль, наше свято позбавлене традиційної урочистості, бо війна навчила нас жити у інших реаліях: цінувати кожну мить, дякувати за кожен ранок нашим Збройним силам України, які захищають наше право на Гідне Українське майбутнє.

Нам, випускникам 2023 року, як ніколи, зрозумілий подвиг випускників гімназії №2 – Героїв України – Назарія Якубовського, Анатолія Суліми, Андрія Вільгуша, Олександра Заборського, Анатолія Назаренка, які захищали цілісність нашої держави і назавжди стали янголами, що оберігають нас з небес.

Війна в Україні змусила нас привчитися до нових реалій, але ми впевнені, що війна мине, і ми обов’язково переможемо. ПЕРЕМОЖЕМО, заради майбутнього кожного з нас!

Адже сьогодні випускники одинадцятих класів стоять на перехресті нового життя і отримують свій перший документ про освіту.

На урочистостях з напутнім словом звернувся до випускників заслужений працівник освіти України, директор гімназії № 2 м. Хмельницького Байдич Віктор Григорович.

Привітав гімназистів Хмельницький академічний муніципальний камерний хор під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура з піснею «Місця щасливих людей».

Батьки, як ніколи, хвилюються за майбутнє юних гімназистів, дякуємо їм за розуміння, пітримку непохитну віру. Нехай мир і Перемога в Україні стануть запорукою життєвого шляху ваших дітей.

Віримо в Збройні сили України, віримо в мир і квітуче майбутнє рідної землі.

Автор: Осатюк Н.А.