Feb 10, 2021

Гімназисти - лауреати Міжнародного конкурсу

У грудні 2020 року платформою "LearningPlanet" в партнерстві з ЮНЕСКО  та  Молодіжним фондом Екзюпері і Stories Labo було оголошено міжнародний літературний конкурс «Розмова з Маленьким принцем», присвячений 120-річчю Антуана де Сент-Екзюпері. Юним письменникам потрібно було  уявити, що Маленький Принц повернувся на Землю в період пандемії і прийшов провідати дівчинку (героїню мультфільму «Маленький принц» 2015 року) під час локдауна і самоізоляції. Над створенням есе працювало чимало маленьких митців. По завершенню конкурсу на гімназистів чекала приємна несподіванка: 2  есе були високо оцінені членами журі. Це есе учениці 6-г класу Григор'євої  Ксенії та учениць 9-В Флерчук Ю., Князь А. , Мельник Б., Чорна М., Кожушко С., Бондар К.. Творчим наставником гімназистів під час підготовки до конкурсу стала вчителька зарубіжної літератури Федік Жанна Леонідівна.

Гімназисти отримали дипломи від міжнародного фонду та запрошення до плідної творчої співпраці. Щасти вам, юні письменники!