Jun 25, 2022

Йдемо в майбутнє з вірою у мир та Перемогу!

Буремні часи переживає Україна, але завдяки незламності нашого народу, непохитності Збройних Сил України, ми вистоїмо, ми ПЕРЕМОЖЕМО, заради життя і майбутнього кожного з нас. Війна навчила нас жити у інших реаліях: цінувати кожну мить, дякувати за кожен ранок нашим Збройним Силам України, які захищають право на Гідне Українське майбутнє.

Учнівська і батьківська громади зібралися на урочистостях з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту учням 7(11)-х гімназійних класів.

Випускники 2022 року, як ніколи, розуміють подвиг випускників гімназії №2 – народних Героїв України: Якубовського Назарія, Анатолія Суліми, Андрія Вільгуша, Олександра Заборського, які захищали цілісність нашої держави і назавжди стали зорями, і тому у цей пам’ятний день поклали квіти до меморіальних дощок героїв-випускників та вшанували хвилиною мовчання усіх українських воїнів та безвинно загиблих у російсько-українській війні.

Участь у благодійних волонтерських акціях – невід’ємна частина діяльності гімназії №2. Батьківська і учнівська громади долучилися до волонтерської акції ГО «Мистецька сотня Гайдамаки» і допомогли Збройним Силам України. На заході виступила учасниця громадського об’єднання Марина Українець. Співачка подарувала випускникам пісню і побажала мирного неба над головою. З напутнім словом звернувся до усіх присутніх заслужений працівник освіти України, директор гімназії № 2 м. Хмельницького Байдич Віктор Григорович.

18 гімназистів отримали золоті медалі та свідоцтва з відзнакою, понад 80 випускників завершили навчання з грамотами, дипломами та особистими відзнаками.

Віримо, що війна закінчиться, і здійсняться усі наші мрії, бо ми маємо зростати у вільній та квітучій країні.

Слава Україні! Героям Слава!

більше світлин

Автор: Тетяна Томчишина