Новини гімназії №2

Jun 25, 2022

І вже за плечима клас дев'ятий...

        Сумно, що цього року свято юності та краси не настільки урочисте, адже у нашій країні йде війна, яка щодня забирає життя українців. Наші Збройні Сили мужньо боронять землю від ворога, захищаючи наше право на Гідність і Свободу.

На календарі 22 червня 2022 року, а це 121 день українського супротиву у боротьбі за свою Незалежність.

Це великий прояв патріотизму та любові до України. Війна в Україні змусила нас привчитися до нових реалій, але ми впевнені, що війна мине, і ми обов’язково переможемо.

ПЕРЕМОЖЕМО, заради майбутнього кожного.

Учнівська і батьківська громади зібралися у цю червневу днину на урочистостях з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 5(9)-х гімназійних класів.

Адже сьогодні 172 випускники дев’ятих класів стоять на перехресті нового життя.

Гімназисти вшанувати пам’ять випускників - Героїв України – Якубовського Назарія, Анатолія Суліми, Андрія Вільгуша, які захищали цілісність нашої держави і назавжди стали зорями. На заході виступив військовій Збройних Сил України, координатор об’єднання волонтерів «Захист» Віктор Михайлович Данилевський.

На урочистостях був присутній родич пораненого у 2022 році бійця Пилипчука Мирослава, який з дитячих років мріяв бути військовим. Мирослав був поранений під Харковом і зараз потребує протезування. Батьківська громада дев’ятикласників виявила бажання допомогти Мирославові стати на ноги і зробити свій внесок у його одужання.

Увесь народ України вірить у Перемогу. І ми переконані, що майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас, а особливо від нашої молоді, саме нас з вами захищають наші воїни.

Слава Україні! Героям Слава!

більше світлин 

Автор: Тетяна Томчишина