Постанова Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 року «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019 року

 

Лист МОН від 04 березня 2020 р.№ №1/9-141 «Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти»

 

Можливості для вчителів 2020: підвищення кваліфікації (презентація МОН)

 

Клопотання про затвердження

 

Річний перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників

ліцею №11 м. Хмельницького на 2023 рік 

 

Перспективний план підвищення кваліфікації вчителя  

 

 

ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ

1. Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»   На цій платформі є цикли курсів з підготовки до ЗНО, психології, удосконалення мовних навичок. Також вчителям може стати корисним курс щодо запобігання булінгу. Маса цікавих психологічних новинок, можливість освоїти основи медіаграмотності, курси по вдосконаленню розумових технік і підвищенню рівня мови - все це є на нашій українській платформі.

2. Cтудія онлайн-освіти – EdEra Цей освітній ресурс не тільки має онлайн-курси, а й стане корисний великою бібліотекою, в якій кожен вчитель знайде безліч корисних методичних і дидактичних матеріалів. Також тут є ЗНО-платформа. На ній можна знайти деякі завдання, котрі можна провести на уроці.

3. Платформа ВУМНа цьому ресурсі можна знайти чимало цікавинок не тільки вчителям, а й школярам, студентам, працівникам медичних установ і взагалі всім людям, котрі люблять постійно розвиватися.

4.Безкоштовні онлайн-курси MicrosoftСпільнота педагогів Microsoft пропонує курси на вимогу, які дозволяють вам підвищувати свою кваліфікацію у власному темпі. Курси зосереджені на інтеграції технологій у викладання та використанні таких інструментів, як OneNote, Sway та Office.

5.  ОсвіторіяТренінговий центр Освіторії є платформою для професійного взаємообміну між експертами, тренерами, вчителями, батьками та дітьми. 

6.  Teacher Learning Platform    Курс для вчителів англійської мови: "Ukrainian English Language"

7. Всеосвіта  Національна Освітня платформа

Річний перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників гімназії №2 на 2023 рік