Новини гімназії №2

Sep 01, 2023

День знань у Ліцеї №11.

З Днем знань! З нагоди цього дня відбулися урочистості у Ліцеї №11.

Наша зустріч у стінах школи сьогодні можлива лише завдяки мужності, непохитності та силі Збройних Сил України, захисників, добровольців та волонтерів, які щодня наближають Перемогу, які бережуть наше небо, бережуть заради майбутнього.

Посилання на всі фотографії зі свята

https://drive.google.com/.../1tEFv3OMklc2b7cXtwVzbEiNi...

З нагоди Дня знань зі словами привітання звернувся до ліцеїстів заслужений працівник освіти України, директор Байдич Віктор Григорович.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у російсько-українській війні та поклали квіти до меморіальних дощок випускників - Героїв України: Якубовського Назарія, Анатолія Суліми, Андрія Вільгуша, Олександра Заборського та Анатолія Назаренка, Андрія Черніцького, які навчались у школі і віддали життя, захищаючи Україну. Вічна пам’ять і Слава Героям!

З вірою в Перемогу та з нагоди початку навчального року ліцеїстів привітала Заслужена артистка України, солістка оркестру Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля", директорка Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, телеведуча, волонтерка, володар «Подільського Оскару», найкраща скрипалька Подільського краю Майя Онищук.

Вірмо в Перемогу! Вірмо в ЗСУ! Слава Україні!

Автор: Томчишина Т.П.